Dokumenty – MSDS

Ochrona drewna EkoTep firmy Kelmolis - barwienie i skuteczna ochronai konserwacja drewna_ Palikacja produktu na drewno poradnik tutorial_Dokumenty MSDS

PRG-30 Grunt do drewna – MSDS kliknij tu aby pobrać

EKOTEP – barwiący impregnat do drewna – MSDS kliknij tu aby pobrać

EKOLIN – Olej lniany z żywicami do podłóg drewnianych, blatów, tarasów i wszelkiego drewna budowlanego, dekoracyjnego i użytkowego – MSDS kliknij tu aby pobrać

 


PRG-30 Impregnat do drewna (naturalny impregnat) o działaniu grzybobójczym, owadobójczym, chroni przed promieniowaniem UV, działa hydrofobowo.

Ekotep Impregnat  do drewna (naturalny). Barwi zabezpiecza drewno skutecznie i długotrwale. odtworzony z pradawnych receptur w oparciu o smoły drzewne (dzięgieć), olej lniany i terpentynę balsamiczną. Naturalna terpentyna balsamiczna jest jednocześnie rozpuszczalnikiem smół drzewnych oraz zapewnia głębszą penetrację oleju lnianego. Jednocześnie działa hydrofobowo równoważąc gospadarkę wodną w drewnie.

Ekolin Naturalny olej lniany z kalafonią i innymi żywicami do drewna. Zalecany do podłóg drewnianych, tarasów, blatów, stołów drewnianych i wszelkiego drewna budowlanego, użytkowego i dekoracyjnego.